15. setkání Svépomocné skupiny blízkých lidem ve vězení

25.09.2012 22:27

Svépomocná skupina pro manželky, rodiče, přítelkyně a blízké přátele lidí, co jsou ve vězení se z iniciativy o. s. Za branou schází od prosince 2011 až do dnešních dnů a to zpravidla 1x-2x do měsíce. Počet členů postupně vzrůstá, skladba skupiny se proměňuje a v současnosti je na jednom setkání skupiny přítomno 5-11 členů a členek.

Mezi členy skupiny jsou zastoupeni jak rodiče (matky i otcové), tak přítelkyně a manželky lidí, kteří jsou ve vězení, odpykávajíc si trest odnětí svobody na různě dlouhou dobu. Některé uvězněné čeká brzký konec výkonu trestu a jejich blízcí s tím spojují nejedno očekávání a obavu, jiné čeká konec trestu až za několik let. Některým se už jejich blízcí z vězení vrátili, jiným do vězení čerstvě nastoupili. Skupina je moderována zkušeným a kvalifikovaným personálem našeho o. s., členové skupiny si ale často poradí a podpoří se sami navzájem a nás tak není v podstatě až tak zapotřebí (což je jen dobře).

Skupina je otevřena všem novým členům, více informací naleznete zde nebo na našem mailu zabranou@gmail.com; – pokud se Vás téma týká, neváhejte nám napsat. Místo a datum setkání skupiny na našich stránkách nezveřejňujeme, sdělujeme ho až po osobním setkání s možným novým členem skupiny.

Za o. s. Za branou, Jiří Mataj

Zpět

Vyhledávání

© 2010-2016 Za branou, tel.: 775 722 784, zabranou@gmail.com zodpovědný redaktor: Jiří Mataj